DIREKTORI STAF

    PENGURUSAN TERTINGGI

    Bil

    Nama Pegawai

    Jawatan

    Alamat Emel

    No. Telefon Pejabat

    1

    Chow Tio Kiong

    Pengarah

    chow.tk@pmbs.edu.my

     083-472683

    2

    Mohd Zamre Bin Ab Rahman

    Timbalan Pengarah

    mzamre@pmbs.edu.my

     083-472676

    3

    Shukeri Bin Mohammad Ros

    Ketua Jabatan Sokongan Akademik

    shukeri@pmbs.edu.my

     083-472676

    4

    Jamilah Binti Hussain

    Ketua Jabatan Akademik

    jamilah@pmbs.edu.my

     083-472676

    BAHAGIAN AKADEMIK - UNIT PERDAGANGAN

    5

    Muzailina Binti Muslimin

    Pensyarah Kanan

    muzailina@pmbs.edu.my

     083-472676

    6

    Nik Zuraini Binti Nik Mahmood

    Pensyarah

    nikzuraini@pmbs.edu.my

     -

    7

    Siti Hajar Binti Arani

    Pensyarah

    cthajar@pmbs.edu.my

     -

    8

    Norfaireza Binti Akil

    Pensyarah

    norfaireza@pmbs.edu.my

     -

    9

    Nurul Aniqah Binti Ahmad Zaidi

    Pensyarah nurulaniqah@pmbs.edu.my  -
    10

    Farah Nadia Binti Mohd Hasnu

    Pensyarah farahnadia@pmbs.edu.my  -
    BAHAGIAN AKADEMIK - UNIT PELANCONGAN & HOSPITALITI

    11

    Winne Anak Chengai

    Ketua Program DUP

    winne.chengai@pmbs.edu.my

     083-472676

    12

    Liew Jan Fui Pensyarah Kanan liewjanfui@pmbs.edu.my

     -

    13

    Jacquelyne Ekot

    Pensyarah Kanan jacquelyne@pmbs.edu.my -

    14

    Imelda Anak Richard Fuchau

    Pensyarah

    imelda.richard@pmbs.edu.my

     -

    15

    Rossi Gundie Anak Julius

    Pensyarah

    rossi@pmbs.edu.my

     -

    16

    Ariff Shafiq Bin Hamidi

    Pensyarah

    ariffshafiq@pmbs.edu.my

     -

    17

    Muhammad Hanif Bin Hasan

    Pensyarah

    hanif_hasan@pmbs.edu.my

     -

    18

    Emilyn Anak Nojen

    Pensyarah

    emilyn@pmbs.edu.my

     -

    BAHAGIAN AKADEMIK - UNIT PENGAJIAN AM
    19 Wan Khairul Azli Bin Wan Zaki Ketua Kursus Pengajian Am azli1@pmbs.edu.my

     083-472676

    20 Muhammad Firdaus Bin Mohd Ramlee Pensyarah Kanan muhdfirdaus@pmbs.edu.my

     -

    21 Mohd Rozaini Bin Ahmad Pensyarah zainiahmad@pmbs.edu.my

     -

    UNIT SUKAN, KO-KURIKULUM & KEBUDAYAAN
    23 Andrew Anak Douglas Gudam Ketua Kursus USKK

    andrew@pmbs.edu.my

     083-472676

    UNIT PENILAIAN & PEPERIKSAAN
    24 Halimatus Saadiah Binti Kariya

    Pegawai Peperiksaan

    halimatusaadiah@pmbs.edu.my  083-472676
    UNIT PERHUBUNGAN & LATIHAN INDUSTRI (UPLI)
    25 Hanini Binti Marzuki

    Pegawai Perhubungan & Latihan Industri

    hanini@pmbs.edu.my 083-472676
    UNIT LATIHAN & PENDIDIKAN LANJUTAN (ULPL)
    26

    Agnes Anak Buda

    Pegawai Latihan & Pendidikan Lanjutan agnes.b@pmbs.edu.my 083-472676
    UNIT KOMUNIKASI KORPORAT
    27

    Juliette Emah Anak Jali

    Pegawai Belia Sukan juliette@pmbs.edu.my  083-472676
    BAHAGIAN SOKONGAN AKADEMIK

    28

     Vanessa Tambong Ak Dominick

    Penolong Pegawai Tadbir

    vanessa@pmbs.edu.my

     083-472676

    29

     Gregory Anak Nelson Awai

    Penolong Pegawai Teknologi Maklumat

    gregory@pmbs.edu.my

     -

    30

    Evelyn Anak Frankling Tegik

    Penolong Pustakawan

    evelynft@pmbs.edu.my

     -

    31

    Jery Anak Gaong

    Penolong Akauntan

    jayerrie@pmbs.edu.my

     -

    32

    Affendi Bin Ragie

    Pembantu Tadbir (P/O)

    affendi@pmbs.edu.my

     -

    33

    Dayang Siti Hashimah Binti Abang Julhi

    Pembantu Tadbir (P/O)

    dshashimahaj@pmbs.edu.my

     -

    34

    Hatijah Binti Halidi

    Pembantu Tadbir (P/O)

    hatijah@pmbs.edu.my

     -

    35

    Dijah ak Dugat

    Pembantu Perpustakaaan

    dijah@pmbs.edu.my

     -

    36

    Fazika Binti Hamid

    Juruteknik Komputer

    fazika@pmbs.edu.my

     -

    37

    Mohd Nurwazif Bin Nurdin

    Pembantu Tadbir (Kew) nurwazif@pmbs.edu.my  -

    38

    Dayang Zuzannez Binti Abang Abdul Kadir

    Pembantu Operasi

    zuzannez@pmbs.edu.my

     -

    39

    Samsudin @ Abdul Rahman Bin Rashid

    Pemandu Kenderaan

    abdulrahman@pmbs.edu.my

     -

     

     

    © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper