DIREKTORI STAF

Carian :

Bil

Nama Pegawai

Jawatan

Alamat Emel

No. Telefon Pejabat / Sambungan

1

Chow Tio Kiong

Pengarah

chow.tk@pmbs.edu.my

 083 - 472683

2

Mohd Zamre Bin Ab Rahman

Timbalan Pengarah Akademik

mzamre@pmbs.edu.my

 083 - 472676

3

Shukeri Bin Mohammad Ros

Timbalan Pengarah Sokongan Akademik

shukeri@pmbs.edu.my

-

4

Jamilah Binti Hussain

Ketua Jabatan Akademik

jamilah@pmbs.edu.my

-

5

Andrew Anak Douglas Gudam

Ketua Pengajian Bahasa Inggeris

andrew@pmbs.edu.my

-

6

Winne Anak Chengai

Ketua Program Diploma Pengurusan Pelancongan

winne.chengai@pmbs.edu.my

 -

7

Hanini Binti Marzuki

Pegawai Perhubungan & Latihan Industri

hanini@pmbs.edu.my

 -

8

Jacquelyne Ekot

Pegawai Inovasi 

jacquelyne@pmbs.edu.my

 -

9

Liew Jan Fui

Pensyarah (Pengurusan Pelancongan)

liewjanfui@pmbs.edu.my

 -

10

Imelda Ak Richard Fuchau

Pensyarah (Pengurusan Pelancongan)

imelda.richard@pmbs.edu.my

 -

11

Rossi Gundie Anak Julius

Pensyarah (Pengurusan Pelancongan)

rossi@pmbs.edu.my

 

12

Noradilla Binti Osman

Pensyarah (Perdagangan)

noradilla.osman@pmbs.edu.my

 -

14

Nik Zuraini Binti Nik Mahmood

Pensyarah (Perdagangan)

nikzuraini@pmbs.edu.my

 -

15

Mohd Rozaini Bin Ahmad

Pensyarah (Pengajian Islam-Syariah)

zainiahmad@pmbs.edu.my

 -

16

Halimatus Saadiah Binti Kariya

Pegawai Peperiksaan

halimatusaadiah@pmbs.edu.my

 -

17

Siti Hajar Binti Arani

Pensyarah (Perdagangan)

cthajar@pmbs.edu.my

 -

18

Norfaireza binti Akil

Pensyarah (Perdagangan)

norfaireza@pmbs.edu.my

 -

19

Emilyn ak Nojen

Pensyarah (Pelancongan)

emilyn@pmbs.edu.my

-

20

Ariff Shafiq Bin Hamidi

Pensyarah (Pelancongan)

ariffshafiq@pmbs.edu.my

-

21

Muhamad Hanif Bin Hasan

Pensyarah ( Perlancongan )

hanif_hasan@pmbs.edu.my

-

22

Juliette Emah Anak Jali

Pegawai Belia Sukan

 

-

23

 Vanessa Tambong Ak Dominick

Penolong Pegawai Tadbir

 

-

24

 Gregory Anak Nelson Awai

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat

 

-

25

Evelyn Anak Frankling Tegik

Penolong Pustakawan

evelynft@pmbs.edu.my

 -

26

Jery Anak Gaong

Penolong Akauntan

jayerrie@pmbs.edu.my

 -

27

Muhammad Ainuddin Bin Affendy

Pembantu Tadbir (P/O)

ainuddin.affendy@pmbs.edu.my

 -

28

Dayang Siti Hashimah Binti Abang Julhi

Pembantu Tadbir (P/O)

dshashimahaj@pmbs.edu.my

 -

29

Hatijah Binti Halidi

Pembantu Tadbir (P/O)

hatijah@pmbs.edu.my

 -

30

Dijah ak Dugat

Pembantu Perpustakaaan

dijah@pmbs.edu.my

 -

31

Fazika Binti Hamid

Juruteknik Komputer

fazika@pmbs.edu.my

 -

32

Dayang Zuzannez Binti Abang Abdul Kadir

Pembantu Operasi

zuzannez@pmbs.edu.my

 -

33

Samsudin @ Abdul Rahman Bin Rashid

Pemandu Kenderaan

abdulrahman@pmbs.edu.my

-

 

 

Penafian | Dasar Privasi | Dasar Keselamatan | Versi Mobile | Versi Desktop
Paparan terbaik: Firefox versi 40 atau versi Chrome 40 ke atas pada resolusi 1280x720px dan lebih.

Pilih Bahasa

Carian

Daftar Masuk