DIREKTORI STAF

 

Carian :    

 

BIL Nama Pegawai Jawatan Alamat Email Nombor Extension / HP
1 Chow Tio Kiong Pengarah chow.tk@pmbs.edu.my  083 - 472683
2 Mohd Zamre Bin Ab Rahman Timbalan Pengarah mzamre@pmbs.edu.my  083 - 472676
3 Jamilah Binti Hussain

Ketua Jabatan (Akademik)

jamilah@pmbs.edu.m  -
4 Shukeri Bin Mohamad Ros

Ketua Jabatan Sokongan Akademik

shukeri@pmbs.edu.my  -
5 Andrew ak Douglas Gudam

Ketua Bahasa Inggeris

andrew@pmbs.edu.my  -
6 Winne Ak Chengai Ketua Program Diploma Pengurusan Pelancongan winne.chengai@pmbs.edu.my  -
7 Hanini Binti Marzuki Pegawai Perhubungan & Latihan Industri hanini@pmbs.edu.my  -
8 Jacquelyne Ekot Pegawai Inovasi  jacquelyne@pmbs.edu.my  -
9 Liew Jan Fui Pensyarah (Pengurusan Pelancongan) liewjanfui@pmbs.edu.my  -
10 Imelda Ak Richard Fuchau Pensyarah (Pengurusan Pelancongan) imelda.richard@pmbs.edu.my  -
11 Rossi Gundie Anak Julius Pensyarah (Pengurusan Pelancongan) rossi@pmbs.edu.my  
12 Noradilla Binti Osman Pensyarah (Perdagangan) noradilla.osman@pmbs.edu.my  -
13 NurHidayah Binti Hilimi Pensyarah (Perlancongan ) hidayah.hilimi@pmbs.edu.my  -
14 Nik Zuraini Binti Nik Mahmood Pensyarah (Perdagangan) nikzuraini@pmbs.edu.my  -
15 Mohd Rozaini Bin Ahmad Pensyarah (Pengajian Islam-Syariah) zainiahmad@pmbs.edu.my  -
16 Halimatus Saadiah Binti Kariya Pegawai Peperiksaan halimatusaadiah@pmbs.edu.my  -
17 Siti Hajar Binti Arani Pensyarah (Perdagangan) cthajar@pmbs.edu.my  -
18 Norfaireza binti Akil Pensyarah (Perdagangan) norfaireza@pmbs.edu.my  -
19 Emilyn ak Nojen Pensyarah (Pelancongan) emilyn@pmbs.edu.my -
20 Ariff Shafiq Bin Hamidi Pensyarah ( Perlancongan ) ariffshafiq@pmbs.edu.my

-

21 Muhamad Hanif Bin Hasan Pensyarah ( Perlancongan ) hanif_hasan@pmbs.edu.my

-

22 Sugentheeran Komannayar Penolong Pegawai Tadbir sugen@pmbs.edu.my -
23 Evelyn Ak Frankling Tegik Penolong Pustakawan evelynft@pmbs.edu.my  -
24 Jery ak Gaong Penolong Akauntan jayerrie@pmbs.edu.my  -
25 Muhammad Ainuddin Bin Affendy Pembantu Tadbir ainuddin.affendy@pmbs.edu.my  -
26 Dayang Siti Hashimah Binti Abang Julhi Pembantu Tadbir dshashimahaj@pmbs.edu.my  -
27 Hatijah Binti Halidi Pembantu Tadbir hatijah@pmbs.edu.my  -
28 Dijah ak Dugat Pembantu Perpustakaaan dijah@pmbs.edu.my  -
29 Fazika Binti Hamid Juruteknik Komputer fazika@pmbs.edu.my  -
30 Dayang Zuzannez Binti Abang Abdul Kadir Pembantu Operasi zuzannez@pmbs.edu.my  -
31 Samsudin @ Abdul Rahman Bin Rashid Pemandu Kenderaan abdulrahman@pmbs.edu.my

-

 

chow tio kiong

Penafian | Dasar Privasi Dan Keselamatan | Panduan Mobile Web | Peta Laman
Versi Mobile | Versi Desktop
Paparan terbaik: Firefox versi 40 atau versi Chrome 40 ke atas pada resolusi 1280x720px dan lebih.

Hak Cipta Terpelihara © 2016 Politeknik METrO Betong Sarawak. Direka oleh Unit ICT PMBS

Pilih Bahasa

Carian

Daftar Masuk